A Platán Oltalma

Fő célunk az idős emberek teljes körű ellátása, és a boldog, békés, egészséges élet biztosítása.

Ápoló, gondozó

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, munkabeosztás szerinti, kétműszakos /nappalos, éjszakás/, határozatlan idejű szerződéssel

A munkavégzés helye: 2096 Üröm, Dózsa György út. 30

A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:

  • Az intézményünkben lakók szükségleteiknek megfelelő ápolási és gondozási feladatok ellátása,
  • aktív részvétel az intézmény működésének biztosításában a Szakmai Programnak megfelelően,
  • Az ellátottak és az intézmény mindennapi életének figyelemmel kísérése és abban segítő közreműködés,
  • A mindenkori érvényben lévő jogszabályok szerinti gondozási dokumentáció naprakész vezetése,

Illetmény és juttatások:

  • megegyezés szerinti kiemelt bérezés,
  • étkezési hozzájárulás,
  • útiköltség térítés,
  • vidékieknek szálláslehetőséget biztosítunk,

Elvárások:

  • ápolói/gondozói szakképesítés az I/2000. (I.7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletében meghatározottak szerint,
  • elkötelezettség idős emberek segítése, gondozása iránt
  • jó kommunikációs készség,
  • segítő szemlélet,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • nagyfokú rugalmasság,
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság,

Jelentkezés: elektronikus úton, szakmai önéletrajz küldésével a Kapcsolatnál található alábbi e-mail címen

A munkakör betöltésének időpontja: A jelentkezések elbírálását követően azonnal